Čerňakovo 39/6
Mošovce
038 21
+ 421 908 285 476
+ 421 905 254 427
drotov@drotov.sk

O nás

Vznik našej firmy sa datuje od roku 1994, kedy na trh prišla pod menom Juraj Zubáň DROTOV. Naša výroba bola zameraná hlavne na drôtený program pre interiérové využitie. Sériovo sme vyrábali rôzne drôtené kuchynské poličky a držiaky, odkladacie poličky, rošty,  a taktiež kúpeľňový drôtený sortiment.

V roku 2000 sa naša výroba premiestnila do vlastných výrobných priestorov a našu ponuku sme rozšírili o spracovanie ďalšieho hutníckeho materiálu. Náš sortiment sme obohatili o obchodné regále, stojany,  reklamné stojany  ako aj nábytkové podnože rôznych rozmerov a tvarov.

Zamerali sme sa viac na zákazkovú výrobu a naše produkty našli uplatnenie vo výrobných halách veľkých aj malých firiem. Pre skvalitnenie našich služieb sme v roku 2008 rozšírili našu ponuku o povrchovú úpravu práškovou farbou.

Od roku 2020 pokračujeme v našej činnosti pod menom DROTOV s.r.o..

Sme dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá dbá hlavne na používanie kvalitných materiálov a v spojení s precíznou prácou prináša svojim zákazníkom kvalitné výrobky.

Náš výrobný programu tvoria hlavne bytové a kancelárske doplnky, obchodné, reklamné, priemyselné výrobky a zariadenia. Máme bohatý sortiment výrobkov od  kovových podnoží pod konferenčné stolíky, stoly, stoličky, skrinky, cez obchodné a predajné stojany, regále, sieťoviny, koše  až po priemyselné vane, manipulačné vozíky, ochranné siete a rôzne držiaky.

Neustále rozširujeme výrobu o nové technológie a strojné zariadenia.

Naším zámerom a cieľom je skvalitňovať a zefektívňovať pružnú výrobu k maximálnej spokojnosti zákazníka a neustále zdokonaľovať a rozširovať sortiment výrobkov.

Pre našich zákazníkov a obchodných partnerov máme vždy dvere otvorené.